hogrigo keru mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hogrigo keru mokykla

hogrigo keru mokyklele
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 2 Pamoka

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Nora Voratinkle
Admin
Admin
Nora Voratinkle


Pranešimų skaičius : 241
Age : 29
Registration date : 2007-10-04

2 Pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2 Pamoka   2 Pamoka Icon_minitimeAntr. 11 20, 2007 7:11 am

Sveiki, na, štai ir ta „lauktoji“ pamoka .Šiandien mokysimės gaminti „Greito užgijimo eleksyrą“ .Jis tikrai nėra labai sudėtingas ,tačiau jus turėsit užsidėt dujokaukes kadangi galit apsinuodyt .Jas aš duosiu. Kai baigsit supilkit eleksyrą į mažus buteliukus stovinčius šalia jūsų .Štai ko reikės gamybai:
2 klevo lapų
1,5l paprasto vandens
3 lašai varnos kraujo
1,5 gramo vienragio rago miltelių(jie bus pas mane ant stalo ,pasiimsite maišelį ,ten yra suskirstyta po tiek kiek reikia)
300g morkų trynio
5 lašai bet kokio mėlyno skysčio
Raudonojo drakono odos lopinėlis(išmatavimai – 1,5cm x 3cm )
P.s paveiksleliu deti nereikia!
Gamyba:
Prieš sakydama kaip gaminti iškart perspėju , kad tokius darbus kaip „Viska paima, supila visko ko reikia ir pagaminus paduoda ant mokytojos stalo “aš atmesiu ir duosiu tik +1 tašką .
Na ,gerai gamyba tokia:
1)Supilat į indą vandenį ir mėlynojo skysčio.(P.S. .jei kas parašys tekstą stulpeliu kaip aš ,o ne ištisą tekstą -neužskaitysiu)
2)Įlašinkit varnos kraujo
3)Drakono lopinėlį odos įmeskit(galit pastebėt ,kad jis iškart pavirs į violetinį skystį)
4)Supilkit vienragio rago miltelius
5)Supilkit morkų trynį
6)Įmeskit klevo lapus(jie pranyks įmetus)

Taigi man parasot rasineli kaIp viska darot
Atgal į viršų Go down
https://hogrigokerumokykla.forumlt.com
Emilė Wandom
Admin
Admin
Emilė Wandom


Pranešimų skaičius : 76
Age : 28
Location : Panevėžys
Registration date : 2007-11-13

2 Pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2 Pamoka   2 Pamoka Icon_minitimeAntr. 11 20, 2007 11:01 am

Emilė supila į indą vandenį ir mėlynąjį skystį. Įlašina varnos kraujo ir įmeta drakono odos lopinėlį. Jis pavirsta į mėlyną skystį. Tada mergaitė supila vienragio rago miltelius ir morkų trynį. Įmeta klevo lapus (jie pranyksta įmetus). Tada Emilė eliksyrą supila į buteliuką ir nuneša mokytojai ant stalo.
Atgal į viršų Go down
 
2 Pamoka
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 1 Pamoka
» 1 Pamoka
» 1 Pamoka

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
hogrigo keru mokykla :: ...KABINETAI.... :: Nuodai ir vaistai-
Pereiti į: