hogrigo keru mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hogrigo keru mokykla

hogrigo keru mokyklele
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Emilės Wandom dienoraštis

Go down 
AutoriusPranešimas
Emilė Wandom
Admin
Admin
Emilė Wandom


Pranešimų skaičius : 76
Age : 28
Location : Panevėžys
Registration date : 2007-11-13

Emilės Wandom dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Emilės Wandom dienoraštis   Emilės Wandom dienoraštis Icon_minitimeŠt. 11 17, 2007 4:36 am

2007 - 11 - 17
Taip...Šiandieną pirma diena mokykloje, o aš jau ilgiuosi namų. Patekau į Švilpynę. Dėl to tikrai džiaugiuosi, juk mano visa šeima ten mokėsi. Dalyvavau keliose pamokose, o mane dar paskyrė „Magijos žinių“ redaktore. Viena mergaitė vardu Gab Ciucikas pateko į Grifų gūžtą. Man dabar tikrai sunku, galų gale esu tokia drovi...Dar nesusiradau draugų, bet tikiuosi, kad viskas po keleto dienų pasikeis...Mokykla labai šauni. Yra ir biblioteka kurioje (tikiuosi) pamėgsiu lindėti. Ilgiuosi savo namie paliktų knygų.
Atgal į viršų Go down
Emilė Wandom
Admin
Admin
Emilė Wandom


Pranešimų skaičius : 76
Age : 28
Location : Panevėžys
Registration date : 2007-11-13

Emilės Wandom dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Emilės Wandom dienoraštis   Emilės Wandom dienoraštis Icon_minitimeSk. 11 18, 2007 10:18 am

2007-11-18
Atsirado viena mergaitė - Eilina Lin. Ji taip pat iš Švilpynės. Mėginau su ja susidraugauti per pelėdas, bet kol kas ji man neatrašė. Jau nebe taip liūdna, bet vis vien apmaudu. Dar vienas berniukas pateko į Klastūnyną. Vienu žodžiu kalbant - man ganėtinai apmaudu. Bibliotekoje norėjau pasiskaityti apie psichus, bet niekaip neišdrįstu paprašyti leidimo ten įžengti. Tikiuosi viskas pasikeis kai Eilina Lin man parašys... Smile
Atgal į viršų Go down
 
Emilės Wandom dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Emiles Wandom Knygele

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
hogrigo keru mokykla :: KOLEDZAI :: SVILPYNE-
Pereiti į: